SEND EN BESKED

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

KONTAKT

Kontakt os og hør mere om, hvad vi kan gøre for dig. Send os en besked via formularen til venstre, eller benyt nedenstående kontaktoplysninger.

MEDARBEJDERE

Mads Høgh, Indehaver
Tlf.: 22 65 65 08
hoegh@hogr.dk

Allan Rousing, Indehaver
Tlf.: 20 20 60 47
Email: rousing@hogr.dk

Jonas Sønberg, Direktør
Tlf.: 20 89 58 73
Email: jonas@hogr.dk

Kim Richter, Teknisk Direktør
Tlf.: 20 80 10 79
Email: kim@hogr.dk

Brian Kristoffersen, Regnskabschef
Tlf.: 38 42 21 41
Email: brian@hogr.dk

Anne-Grethe Faber, Regnskabsansvarlig
Tlf.: 38 42 21 40
Email: ag@hogr.dk

Steffen Christensen, Administrator
Tlf.: 38 42 21 72
Email: steffen@hogr.dk.dk

Dorthe Lindholm, Administrator
Tlf.: 38 42 21 71
Email: dorthe@hogr.dk

Thomas Maegaard-Jacobsen,
Kommunikationsansvarlig
Tlf.: 41 40 04 04
Email: maegaard@hogr.dk

Toke Ø. Svensson, Projektchef
Tlf.: 20 92 00 90
Email: toke@hogr.dk

Svend Nielsen, Projektleder
Tlf.: 41 16 95 72
Email: svend@hogr.dk

Kasper Bækgaard, Projektleder
Tlf.: 41 16 96 01
Email: kasper@hogr.dk

Michael Loft Nielsen, Projektleder
Tlf.: 26 61 51 51
Email: michael@hogr.dk

Thomas Bentzen, Projektleder
Tlf.: 41 16 95 70
Email: thomas@hogr.dk

Casper Mønster, Projektleder
Tlf.: 41 40 04 03
Email: moenster@hogr.dk

Claus Fonager, Projektleder
Tlf.: 41 40 04 05
Email: claus@hogr.dk

Klaus Tovgaard, Projektleder
Tlf.: 41 16 95 71
Email: klaus@hogr.dk